Pokal Novega mesta v judu 2013, Arnel Šumar zlat

V soboto 9. novembra smo prostovoljci ŠD Bushida v Športni dvorani Leona Štuklja organizirali tradicionalno otroško tekmovanje v judu, na katerem je nastopilo 395 judoistov, ki so zastopali barve 27 klubov.

Bushidovci so osvojili nekaj zelo lepih rezultatov. Med mlajšimi cicibani je bil Arnel Šumar 1., Nejc Peterlin in Vanessa Gole sta osvojila 3. mesti, Benjamin Bernad pa je bil 5.

V kategoriji cicibanov je bil Jaka Brajer srebrn, Filip Kapš in Neja Doljak 5. in Alis Miskić 7. Med mlajšimi dečki do 12 let so bili srebrni Nejc Stojanovič, Matevž Krštinc in Urban Pozvek. Matic Kitek in Lan Luzar 5. ter Maks Andrin, Žan Rauh, Klemen Bojanc in Lara Strniša 7. Med starejšimi dečki je 5. mesto osvojil Nik Mihalič, Mark Van Elteren in Svit Kumelj pa sta bila 7.

Ekipni pokal je šel v roke Judo kluba Bežigrad, drugo mesto je pripadlo Judo klubu Šiška, tretje pa Judo klubu Golovec. Domači judoisti so osvojili ekipno 10 mesto.